3 maja w Krasocinie

5 maja 2017

Uroczyste przekazanie nowego wozu strażackiego dla OSP Krasocin

3 maja odbyło się uroczyste przekazanie samochodu pożarniczego marki MAN/STOLARCZYK 13.290 dla jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej w Krasocinie. Zakup został dofinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego.

Przekazanie samochodu było częścią Continue reading

Debiut uczniów orkiestrowej szkółki

26 kwietnia 2017

Uczniowie orkiestrowej szkółki w minioną Niedzielę Miłosierdzia Bożego zapewnili oprawę mszy św. w krasocińskim kościele.

W pierwszą niedzielę po Wielkanocy już od 2000r. obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego, ustanowione przez papieża Jana Pawła II. W tym roku mszą św. w naszej Continue reading

Przesłuchanie uczniów szkółki muzycznej

4 kwietnia 2017

2 kwietnia na Sali tanecznej remizy OSP odbyło się przesłuchanie uczniów szkółki muzycznej działającej przy krasocińskiej Orkiestrze. Na przesłuchanie stawili się uczniowie wszystkich sekcji instrumentalnych wraz z rodzicami, którzy uczą się pod okiem instruktorów od przynajmniej pół roku.

Przesłuchania Continue reading

Najnowsze komentarze