XLVII OFMOD Inowrocław

20 czerwca 2019

W dniach 14-16 czerwca br. Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Krasocina wraz z zespołem tanecznym Aplauz wzięła udział w 47. Ogólnopolskim Festiwalu Młodzieżowych Orkiestr Dętych w Inowrocławiu. Impreza okazała się tryumfem krasocińskich orkiestrantów, którzy zajęli II miejsce w rywalizacji koncertowej Continue reading

Majówka z OSP Krasocin już za nami

6 maja 2019

Mimo niesprzyjającej pogody, strażacy z Krasocina dowodzeni przez naczelnika druha Michała Kaczmarka mogli spędzić swoje święto w przyjaznej atmosferze. Uroczystości rozpoczęły się przemarszem jednostek OSP z Krasocina, Ostrowa, Sułkowa oraz KGW Krasocin do figurki św. Floriana, gdzie złożono wiązankę, a wójt gminy Ireneusz Gliściński skierował do strażaków życzenia z okazji ich święta.

Continue reading

3 maja z OSP Krasocin

30 kwietnia 2019

Zapraszamy do świętowania 3 maja wspólnie z OSP Krasocin, w wigilię św. Floriana.

11:30 wymarsz spod remizy przy ul. Macierzy Szkolnej 2 pod figurkę św. Floriana /złożenie kwiatów, okolicznościowe życzenia/

12:00 msza św.

13:00 wymarsz na plac przy remizie na Continue reading