Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

Podsumowanie projektu

22 grudnia 2010

Z przyjemnością informujemy, iż zakończyliśmy realizację kolejnego projektu realizowanego w ramach programu „Równać szanse 2009” Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży finansowany ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. „Uwierz w siebie!”, bo taki jest tytuł projektu, uroczyście podsumowaliśmy wraz końcem listopada br.

 

Koncert finałowy odbył się w Zespole Placówek Oświatowych w Krasocinie.  Już na wstępie prowadzący koncert – Karolina Kowalczyk i Piotr Jamróz (uczestnicy projektu) zadedykowali program artystyczny świętej pamięci Marianowi Robakowi, zmarłem przed trzema miesiącami długoletniemu prezesowi krasocińskiej straży pożarnej i orkiestry. W czasie wieczoru wystąpiła nie tylko Orkiestra wraz z Grupą taneczną (uczestnicy projektu), ale również gościnnie, z niespodzianką, zatańczyły dwie grupy taneczne „Aplauz junior”. W przerwie programu obejrzeliśmy nakręcony w trakcie wizyty mad morzem film. Odżyły wspomnienia… Podziękowania kierujemy do wszystkich, którzy wspomogli nas w trakcie realizacji projektu:  pani koordynator – Elżbiety Kowalczyk, kapelmistrza- Bartłomieja Robaka, pani choreograf grupy tanecznej „Aplauz” –  Iwony Duszy, zastępcy kapelmistrza – Leopolda Kwapisza i Piotra Kuśmierczyka, Zarządu OSP Krasocin oraz Karola Robaka.