Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

Nasi druhowie z dyplomami studium dla kapelmistrzów!

13 kwietnia 2016


119 marca w Nowym Sączu odbyło się rozdanie dyplomów dla absolwentów studium dla kapelmistrzów i tamburmajorów orkiestr dętych.

Wśród 26 szczęśliwców znalazło się dwóch członków MOD OSP Krasocin – kierownik Orkiestry dh. Leopold Kwapisz i przewodniczący Komisji Rewizyjnej OSP dh. Krystian Pawłowski.

Dwa lata ciężkiej pracy na odległej Sądecczyźnie, 533 godziny zajęć m.in. z dyrygowania, musztry, harmonii, zasad muzyki, fortepianu, kształcenia słuchu zakończyło się przepięknym koncertem w Małopolskim Centrum Kultury „Sokół” w Nowym Sączu połączonym z uroczystym wręczeniem dyplomów ukończenia studium.

Miło nam, że uczestnikami IV edycji byli nasi druhowie, a wśród utworów koncertu znalazła się nasza „Filmowa Młodzież”, a wykonała ją Orkiestra Reprezentacyjna Straży Granicznej z Nowego Sącza pod batutą … dha Leopolda Kwapisza.
Gratulujemy naszym druhom i wszystkim słuchaczom studium!

23