Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

1% podatku dla OSP Krasocin – wielkie podziękowania!

7 lutego 2020

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dziękujemy za oddanie 1% podatku na rzecz OSP Krasocin za 2018r. Dzięki wpłatom z tego tytułu na nasze konto trafiło aż 16490,30zł od ponad 140 podatników! Dziękujemy! Jednostka operacyjna OSP Krasocin doposażyła się dzięki temu w buty bojowe (2 pary) i odkurzacz przemysłowy. Z tych środków sfinansowaliśmy również część kosztów remontu przekazanego przez Państwową Straż Pożarną busa. Orkiestra i grupa „Aplauz” zakupiła używany puzon uczniowski, dofinansowała wkłady własne do zadań zakupu saksofonu (ze środków MSWiA), transportu na festiwale (ze środków województwa), sfinansowała część wydatków związanych ze strojami grupy „Aplauz” i umundurowaniem Orkiestry.
Również w tym roku zwracamy się z prośbą o wsparcie naszej działalności w ten sposób. Wystarczy w PIT w punkcie pn. „wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP)” w rubryce Nr KRS OPP wpisać nr KRS OSP Krasocin tj. 0000101080.
Link do rozliczeń PIT z Urzędem Skarbowym znajduje się Tutaj
Dziękujemy!

jak-przekazac-1-podatku-wybranej-opp-w-usludze-twoj-e-pit