Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

OSP Krasocin otrzymało autokar

22 lipca 2020
Ochotnicza Straż Pożarna w Krasocinie otrzymała z Państwowej Straży Pożarnej używany autokar. 45-osobowy Autosan Lider Midi z 2005 roku dotychczas był w dyspozycji Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie. Decyzją Komendanta Głównego PSP nadbryg. Andrzeja Bartkowiaka trafił właśnie do krasocińskich strażaków, którzy wykorzystają go dla potrzeb Orkiestry, jak również jednostki operacyjnej. Uroczyste przekazanie odbyło się 21 lipca przy remizie na ul. Spółdzielczej.
Przekazującego reprezentował Świętokrzyski Komendant Wojewódzki PSP bryg. Krzysztof Ciosek, który uroczystego aktu wręczenia kluczyków dokonał z Posłem na Sejm RP – Bartłomiejem Dorywalskim. W przekazaniu uczestniczyli, oprócz reprezentacji OSP Krasocin, władze samorządu gminnego na czele z wójtem Ireneuszem Gliścińskim.
Dziękujemy!