Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

Krystian i Sara – nasi nowożeńcy

24 sierpnia 2021

Krystian Pawłowski – z-ca kapelmistrza krasocińskiej Orkiestry, jednocześnie radny gminny 24 lipca 2021r. wziął ślub również z naszą członkinią, mażoretką grupy „Aplauz” Sarą Włodarską.

W tym pięknym dniu towarzyszyliśmy młodej parze jako cała OSP Krasocin – Orkiestra, Jednostka Operacyjno-Techniczna (Krystian jest jej członkiem) oraz grupa mażoretek „Aplauz”. O oprawę uroczystości weselnych i ślubnych zadbali również Zespół Sygnalistów Myśliwskich z Technikum Leśnego w Zagnańsku, Kapela Włoszczowskie Muzykanty oraz duet wokalny radnej Iwony Duszy i wójta Ireneusza Gliścińskiego. Prawdziwą niespodziankę sprawili młodzi adepci orkiestry dętej z Żytna, gdzie od niespełna dwóch lat kapelmistrzem jest Krystian, witając nowożeńców piękną muzyką po wyjściu z kościoła.

Młodej parze składamy jeszcze raz najlepsze życzenia i gratulacje!