Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Krasocin

MOD

SKŁAD ORKIESTRY luty 2017
         
Lp. Imię i nazwisko Instrument Rok wstąpienia Miejscowość
1 Leopold Kwapisz Kapelmistrz/kierownik orkiestry 2002 Bukowa
2 Krystian Pawłowski Z-ca kapelmistrza/ trąbka 2001 Krasocin
3 Dorota Nejman flet 2008 Sułków
4 Olga Dusza flet 2008 Krasocin
5 Kinga Siwek flet 2011 Krasocin
6 Nikola Włodarska flet 2011 Krasocin
7 Aleksandra Wychowaniec flet 2011 Krasocin
8 Adrian Malicki klarnet 2003 Krasocin
9 Patryk Dusza klarnet 2004 Krasocin
10 Paweł Malicki klarnet 2009 Krasocin
11 Robert Stanczyk klarnet 2012 Krasocin
12 Hubert Frączek klarnet 2014 Mieczyn
13 Natalia Rojecka klarnet 2015 Nowy Dwór
14 Tomasz Dąbrowski sax alt 2006 Krasocin
15 Adrian Banasik sax alt 2011 Ludynia
16 Łukasz Wójcik sax alt 2014 Nowy Dwór
17 Jakub Klimczyk sax alt 2015 Jakubów
18 Piotr Hajduk sax tenor 2013 Gnieździska
19 Bartłomiej Robak sax tenor 1993 Wola Wiśniowa
20 Izabela Gołdyn waltornia 2012 Brygidów
21 Magdalena Kuśmierczyk waltornia 2012 Stojewsko
22 Damian Piaszczyński trąbka 2000 Krasocin
23 Radosław Kwapisz trąbka 2004 Bukowa
24 Wojciech Malicki trąbka 2004 Krasocin
25 Bartłomiej Kowalczyk trąbka 2007 Sułków
26 Michał Puchalski trąbka 2009 Krasocin
27 Szymon Pawłowski trąbka 2010 Krasocin
28 Jan Dąbrowski trąbka 2013 Krasocin
29 Jakub Kuśmierczyk trąbka 2014 Stojewsko
30 Mateusz Górecki trąbka 2015 Ostrów
31 Kamil Łapot tenor 2004 Krasocin
32 Tomasz Nejman baryton 2007 Sułków
33 Szymon Knap tenor 2008 Ludynia
34 Paweł Kaliszewski baryton 2008 Krasocin
35 Kacper Rajek tenor 2010 Nowy Dwór
36 Patryk Trybek baryton 2011 Ludynia
37 Jakub Wilk baryton 2012 Krasocin
38 Piotr Kuśmierczyk puzon 1975 Kielce
39 Marcin Kaczmarek puzon 1993 Ostrowiec Św.
40 Tomasz Gawron puzon 2008 Krasocin
41 Damian Frączek puzon 2013 Mieczyn
42 Andrzej Górecki puzon 2015 Ostrów
43 Damian Malicki tuba 2003 Krasocin
44 Adrian Rajek tuba 2009 Nowy Dwór
45 Łukasz Kozieł tuba 2011 Krasocin
46 Bartłomiej Simlat tuba 2012 Czostków
47 Dawid Malicki instrumenty perkusyjne 2003 Krasocin
48 Kamil Sosnowski instrumenty perkusyjne 2008 Krasocin
49 Ernest Kowalczyk instrumenty perkusyjne 2014 Stojewsko
50 Dominik Mietelski instrumenty perkusyjne 2015 Lipie
     
         
  UWAGA! Rok wstąpienia podawany jest w dniu rozpoczęcia nauki. W zestawieniu podawane są osoby, które mogą uczestniczyć we wszystkich próbach Orkiestry.
         

Lista uczniów szkółki muzycznej MOD OSP Krasocin

  1. Julia Fidera (flet)
  2. Daniela Szklarz (flet)
  3. Wiktor Malicki (klarnet)
  4. Natalia Rojecka (klarnet)
  5. Adrian Wójcik (klarnet)
  6. Olaf Nowak (saksofon)
  7. Weronika Grzyb (saksofon)
  8. Szymon Kowalczyk (trąbka)
  9. Nikola Serafin (waltornia)
  10. Jakub Niedbał (waltornia)
  11. Mateusz Pięta (tenor)
  12. Mikołaj Walczak (alt)
  13. Mikołaj Wdowiak (tenor)
  14. Mateusz Jakubowski (puzon)
  15. Bartosz Bała (puzon)
  16. Bartosz Klimczak (inst. perkusyjne)

Instruktorzy stali: Jan Dobrowolski, Adrian Malicki, Krystian Pawłowski, Piotr Kuśmierczyk, Dawid Malicki, Bartłomiej Robak

Instruktorzy współpracujący: Tomasz Hadrian, Zbigniew Pasieka, Michał Dudkiewicz